Czech Junior Nationals 2022

Letošní mistrovství České republiky se pojede po čtyřech letech opět na Nechranicích v termínu od 28.9. do 2.10. Kromě 29erů zde budou mít mistrovství také lodní třídy Optimist, RS Feva, ILCA 4 a Techno 293. Do 21.9. se platí zlevněné startovné, přihlásit se do závodu je již nyní možné zde. Pro více informací o závodě můžete navštívit oficiální webovou stránku. Věříme, že se na Nechranicích sejdeme v hojném počtu a závod bude stejně napínavý jako v roce 2018, kdy jsme měli na této vodě MČR naposledy.

Moderní mládežnická plachetnice 29er

ZAŽIJTE TU PRAVOU RADOST Z JACHTINGU

Především díky podpoře Českého svazu jachtingu, YC CERE a několika jednotlivcům je v České republice zatím 20 plachetnic této úžasné lodní třídy. Díky tomu, že jsou lodě sériové, tedy one-design, jsou všechny stejně konkurence schopné a záleží jen na umění mladých jachtařů. 29er je podporovaná lodní třída Českým svazem jachtingu a má přiděleného profesionálního trenéra Sportovního centra mládeže.

NAŠE FLOTILA

Plachetnice 29er

Moderní mládežnická dvouposádková one-design plachetnice s trapézem. Jachtařský skif. Ideální příprava pro přechod na olympijské i neolympijské lodní třídy.

Mladí jachtaři

Ideální je přejít na 29er z dětských lodních tříd Optimist, Cadet či RS Feva ve věku 13-14 let. Optimální hmotnost posádky je 125 kg, ale začínat se dá už s 90 kg.

Regaty a soustředění

Mistrovství světa i Evropy, ale také skvěle obsazené závody Eurocup. Na našich vodách pak série o Pohár ČR. Organizace domácích i zahraničních soustředění.

Prožij to s námi

SKVĚLÝ JACHTING NA MODERNÍ

AKČNÍ PLACHETNICI

Přidej se k nám

STAŇ ČLENEM ÚSPĚŠNÉHO MLÁDEŽNICKÉHO TÝMU DVOUPOSÁDKOVÝCH PLACHETNIC


Pokud máte zájem aktivně závodit na dvouposádkové mládežnické plachetnici, pak neváhejte a vyplňte formulář. Pokusíme se pro vás najít optimální řešení a to i v případě, že nemáte druhého člena do posádky.