Czech 29er & 49er Team

Moderní mládežnická plachetnice 29er

Zažijte tu pravou radost z jachtingu

Především díky podpoře Českého svazu jachtingu, YC CERE a několika jednotlivcům je v České republice zatím 20 plachetnic této úžasné lodní třídy. Díky tomu, že jsou lodě sériové, tedy one-design, jsou všechny stejně konkurence schopné a záleží jen na umění mladých jachtařů. 29er je podporovaná lodní třída Českým svazem jachtingu a má přiděleného profesionálního trenéra Sportovního centra mládeže.

Naše flotila

Plachetnice 29er

Moderní mládežnická dvouposádková one-design plachetnice s trapézem. Jachtařský skif. Ideální příprava pro přechod na olympijské i neolympijské lodní třídy.

Mladí jachtaři

Ideální je přejít na 29er z dětských lodních tříd Optimist, Cadet či RS Feva ve věku 13-14 let. Optimální hmotnost posádky je 125 kg, ale začínat se dá už s 90 kg.

Regaty a soustředění

Mistrovství světa i Evropy, ale také skvěle obsazené závody Eurocup. Na našich vodách pak série o Pohár ČR. Organizace domácích i zahraničních soustředění. 

Prožij to s námi

Skvělý jachting na moderní akční plachetnici


Přidej se k nám

STAŇ SE ČLENEM ÚSPĚŠNÉHO MLÁDEŽNICKÉHO TÝMU DVOUPOSÁDKOVÝCH PLACHETNIC

Pokud máte zájem aktivně závodit na dvouposádkové mládežnické plachetnici, pak neváhejte a vyplňte formulář. Pokusíme se pro vás najít optimální řešení a to i v případě, že nemáte druhého člena do posádky.