29er Merch

Mikina pánská
Mikina dámská

Mikina (g)old style

Už 5 let současní i bývalí členové našeho týmu hrdě nosí tyto mikiny. Klasický design, který se i přes mnoho pokusů stále nepodařilo překonat.

Kromě toho, že všichni hned poznají, že patříte do elitní skupiny jachtařů, určitě oceníte, že jsou fakt comfy. Dá se v nich proto celé hodiny fellit, spát, nebo si je můžete vzít i pod sucháč, až pojedete na vodu v pořádným řáholci.


Sezóna je tady, už jsi ji měl mít 4 minuty! 

 800 Kč 

Tričko Here we are, 29er

...thirty knots, going upwind.

Lekce čínštiny ovšem není jediná přidaná hodnota tohoto trička. V rámci desátého výročí 29erů v Česku jsme připravili nelimitovanou verzi triček, která kromě legendární hlášky z dokumentu Higher & Faster v orientálním kabátku zahrnuje také krátký popis, aby i lidé neznalí plachtění věděli, co to ten 29er sakra je. Zcela dole poté můžete vidět čárový kód, který odkazuje na náš web. Bohužel načíst ho se vám asi nepovede, ale aspoň víte, co se pod tím schovává :) 

 330 Kč 

Mikina pánská

Mikina Dámská

Ano, ty tabulky jsou stejné, nevím proč to tak vymysleli 😅

Tričko Pánské

Tričko dámské

Platba

Sečtěte prosím cenu všech kusů oblečení, které jste si objednali a pošlete platbu na účet 251873519/0600 nebo pomocí QR kódu.

Do poznámky pro příjemce kvůli lepšímu přehledu v platbách napište svoje jméno a příjmení, které jste uvedli v objednávce. Děkujeme! 😊